sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm
sonax calisma saati trans 10x10google harita
sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm

Neden Sonax

sertifikaSONAX ismini taşıyan ve tüm Bayilerimizde kullanılan ürünlerimizin tamamı, 1949 yılından beri SONAX GmbH’nın ALMANYA Neuburg fabrikasında üretilmektedir. SONAX firmasının kendi bünyesinde bulunan  Ar-Ge departmanı aralıksız çalışmakta ve ürünlerini sürekli geliştirmektedir. Bu innovatif yapısı sayesinde neredeyse her sene Almanya’nın en iyi Car Care markası seçilmenin yanısıra 18.12.2012 de ve 24.11.2015 senelerinde olmak üzere “Deutche Standart Editionen” tarafından 2 kez Almanya’da YÜZYILIN MARKASI seçilmiştir. Piyasada satılan ve kullanılan birçok ürünün aksine,SONAX ismini taşıyan ve tüm Bayilerimizde kullanılan ürünlerimizin tamamı, 1949 yılından beri SONAX GmbH’nın ALMANYA Neuburg fabrikasında üretilmektedir. SONAX firmasının kendi bünyesinde bulunan  Ar-Ge departmanı aralıksız çalışmakta ve ürünlerini sürekli geliştirmektedir. Bu innovatif yapısı sayesinde neredeyse her sene Almanya’nın en iyi Car Care markası seçilmenin yanısıra 18.12.2012 de ve 24.11.2015 senelerinde olmak üzere “Deutche Standart Editionen” tarafından 2 kez Almanya’da YÜZYILIN MARKASI seçilmiştir. Piyasada satılan ve kullanılan birçok ürünün aksine, 

Tüm ürünleri sertifikalı olup, hiç bir şekil ve şartta insan sağlığına ve aracınıza zarar vermez.


Bunun yanısıra SONAX Uygulama Merkezleri’nin (SUM) tamanında her hizmet uygulaması için Auton Otomotiv A.Ş. ‘nin ayrı ayrı belirlediği standartlar kullanılır. Basit bir oto yıkamadan tutun da, en profesyonel uygulama paketimiz olan SONAX Premium Plus Tam Koruma Paketi’ne kadar, her uygulamanın kaç kişi ile, ne kadar zamanda, hangi ürünlerin ne kadar kullanılarak yapılacağı ve en önemlisi müşteriden bu uygulamalar için ne kadar ücret alınacağı önceden belirlenmiştir. Dolayısı ile Türkiye’nin neresine giderseniz gidin, hangi SONAX SUM’dan (Sonax Uygulama Merkezi) hizmet alırsanız alın, ne alacağınızı, ne kadar zamanda alacağınızı ve ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

sonax cevre dostuSONAX, Türkiye’de uygulama fiyatlarını internet sitesinde yayınlayan tek Car Care firmasıdır.SONAX, Türkiye’de uygulama fiyatlarını internet sitesinde yayınlayan tek Car Care firmasıdır.

Genel Distribütör Auton Otomotiv A.Ş.’nin ruhu, kurumsal yapısı ve kalite anlayışını yansıtan SONAX Uygulama Merkezleri’nde sizleri ağırlamaktan, bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktan gurur duyacağız.Genel Distribütör Auton Otomotiv A.Ş.’nin ruhu, kurumsal yapısı ve kalite anlayışını yansıtan SONAX Uygulama Merkezleri’nde sizleri ağırlamaktan, bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktan gurur duyacağız.

SONAX da emin ellerdesiniz..


sonax almanya gorseli


sonax guvencesi
sonax kampanyalar
sonax urunler
sonax galeri
sonax video
sonax merkez servis yol tarifi
tikla konus
tikla whatsapp