sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm
sonax calisma saati trans 10x10google harita
sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm

SONAX Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon

sonax detayli ic temizlik ve sterilizasyon

Araç içinde kullanılan temizleme ürünlerinden Multistar  12-13 seviyesinde ki Ph değeri ve özel formülasyonu ile alkalik temizleme etkisi sayesinde döşemelerin rengine ve dokusuna zarar vermeden kirlerin temizlenmesini sağlar.

Temizliği yapılan plastik ,vinil  aksamlar antistatik  ve yumuşatıcı özelliği olan koruma ürünleri ile koruma altına alınır.

Araç içine ozonla temizlik işlemi uygulanarak araç içindeki  kötü koku üreten organizmalar yak edilir.

Kir ve Lekeler
Aracın içi yoğun gündelik kullanım ve/veya yağmur, rüzgâr, evcil hayvan vb. dış fiziki etkenlerden kaynaklanan yağ, kahve, alkol, sigara, toz, çamur, kıl/ tüy, istifra vb. doğal kir ve lekeler ile mürekkep, sakız vb. kimyasal ağır kir ve lekelerin yanı sıra yoğun mikrop, virüs ve bakterilere maruz kalır.

Aracın içine nüfuz eden tüm inatçı kir ve lekeler, Sonax’ ın yıllarca süren AR-GE çalışmaları sonucunda kir ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği ürünler sayesinde, içerdeki materyalin ( kumaş, deri, vinil, plastik ) dokusuna ve rengine zarar vermeden mükemmel temizlenir.

Araç İçi Döşemelerinin İnatçı Kir ve Lekelerden Temizlenmesi
arac ici detayli ic temizlik sterilizasyon
Önce aracın içindeki vinil, deri ve kumaş kaplı tüm döşemelerin yüzeyine yapışan ve yukarıda belirtilen tüm lekeler, Sonax' ın döşemelerin cinsine ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği leke sökücü ürünleri sayesinde döşemenin rengine ve dokusuna zarar vermeden çıkarılır.

otomobil klima temizleme

Önemli Teknik Bilgi:
Detaylı iç temizlik hizmetinde kullanılan ürünler  güçlü alkalik temizleme ürünleridir.

Sonax ı diğer markalardan ayıran en önemli özellik , hizmet ne olursa olsun kullanılan ürünler kullanılan yüzeyin rengine, dokusuna ve materyaline ve yüzeydeki kirin nevine uygun olarak üretilmiş ürünlerdir.Her bir kir ve yüzey için ayrı ürün üretilmiştir.Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi
Aracın havalandırma kanalları, klima kanalları, gösterge panelleri, ön çekmece cam fitilleri vb. tüm hassas ve ulaşılması zor bölgeler Sonax' ın özel olarak geliştirdiği temizleyici ürünler sayesinde bu hassas aksamlara zarar vermeden mükemmel temizlenir.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir - Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

plastik aksam ve deri doseme temizleme

Aracın içindeki tüm plastik aksam ve kaplamalar, Sonax' ın torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici ürünleri sayesinde derinlemesine temizlenerek ilk günkü görünümüne kavuşturulur ve koruma altına alınır.


Sonax araç içi temizleyici ile mükemmel temizlenen deri ve vinil döşemeler Sonax deri temizleyici ve koruyucu ürünleri ile ilk günkü görünümüne kavuşturulur ve koruma altına alınır.

Uyarı:
Sonax detaylı iç temizlik  işlemini diğer işletmelerde  verilen hizmetten ayıran en önemli özellik;Her Sonax uygulamasında,  vurguladığımız gibi kirlenmenin nevine göre ürünle temizleme ve temizlenen yüzeylerin cinsine göre koruma ürünüyle temizlenen yüzeyleri koruma altına alma mantığıyla çalışılmaktadır.


Bagaj İçinin Temizlenmesi

bagaj ici temizleme sonax
Aracın bagaj içi döşeme ve plastik aksamları ( stepneye kadar ) Sonax' ın ağır kir ve leke sökücü ürünleri sayesinde derinlemesine mükemmel temizlenir.

Araç Camlarının Temizlenmesi
Aracın tüm camları Sonax' ın cam temizleme, ürünüyle mükemmel temizlenir.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

arac ici ozonla sterilizasyonBilindiği üzere ozon tabakası atmosferde ve havadaki virüs, bakteri ve mikropları temizleyen oksijen molekülleridir. Sonax; doğanın temizleme gizemini oluşturan ozonu, dezenfeksiyon amacıyla aracın içine 20 dakika boyunca uygulayarak, aracın iç döşemelerine, ulaşılamayan bölgelere, hava kanallarına vb. nüfuz eden tüm mikropları, virüsleri ve bakterileri % 99 oranında yok eder. Dolayısıyla söz konusu virüs, bakteri ve mikropların yol açtığı araç içindeki tüm ağır kokuları (alkol, sigara, küf, mantar, evcil hayvan, dışkı ve ağır gıda kokusu vb.) kesin olarak giderir.

nonfood compounds

Uyarı:

Detaylı iç temizlik hizmetinde araç içinde kullanılan ürünler  zamanla buharlaştığından uzun süre solunabilmektedir.Dolayısıyla bu ürünler insan sağlığına ve çevreye zarar vermediğine ilişkin sertifika ve data sheete sahiptir.


Hizmet Standartları :

  1. Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.
  2. Otomobilin dışı için standart otomobil yıkama uygulaması yapılır.
  3. Otomobilin iç kısmı , temizlenir, kaba kirlerden arındırılır.
  4. Koltuk kızakları temizlenir.
  5. Otomobil  iç döşemeleri, koltukları, tavanı, bagaj, torpido,plastik aksamlar ,kapı içleri , taban  halısı temizlenir.
  6. Araç içi hava kanalları temizlenir.
  7. Otomobilin aynaları ve içten dıştan camları temizlenir.
  8. Otomobilin içi kurutulur.
  9. Araç içindeki plastik, lastik aksamlar koruma altına alınır.  
  10. Ozonla dezenfeksiyon ve strelizasyon işlemi uygulanır.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 4 saat sürmektedir.

Uyarı:
Sonax ta her bir hizmetin tanımı ve standardı vardır. Tüm hizmetlerin süresi ve uygulama aşamaları ,Sonax hizmet kalite kavramıyla  bir hizmet standardına bağlanmıştır.
tikla konus
tikla whatsapp