sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm
sonax calisma saati trans 10x10google harita
sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm

Sonax Kışa Hazırlık Kampanyası

SONAX bu kampanyayı müşterilerimizden gelen yoğun talepler göz önünde bulundurarak, hizmetleri içinde en çok talep edilen ve SONAX Yıldızları olarak anılan 3 hizmet paketinde %30’a varan bir indirim sağlamak suretiyle, müşterilemizin hem araçları güzelleşsin ve ferahlatsın, hem de kışın zorlu şartlarına karşı daha bakımlı ve korumalı olsun amacıyla hazırlanmıştır. Kampanyamız 20 Ekim – 31  Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında verilecek hizmetlerin detayları aşağıda listelenmiştir.

1.SONAX DIŞ KORUMA PAKETİ içeriği:

Ülkemizde kışın oluşan çiğ, kırağ, yağmur gibi doğa olaylarının içeriğinde hava kirliliğine bağlı olarak bulunan asit, özellikle dışarıda bırakılan araçların boyasını ve plastik aksamlarını çok olumsuz şekilde etkileyerek, kısa sürede matlaşmasına ve renk atmasına yol açmaktadır. SONAX Nano Boya Koruma uygulaması, silisyum esaslı nano cila partiküllerinin, aracın vernikli boya yüzeyine yapışmasıyla şeffaf, sert ve parlak bir koruma katmanı oluşturur, böylece hem boyayı bu asidik etkenlerden korur, hem kolay temizlenecek bir yüzey oluşturur, hem de boyaya derinlik katarak estetik olarak mükemmel bir parlaklık sağlar. Jant Temizleme ve Koruma hizmetinde ise, jantların üzerinde biriken kaynamış balata tozu ve yağ gibi normal yıkama ile çıkmayan kirler temizlenerek yine nano cila ile korunur, böylece uzun bir süre kir tutması engellenir.

 • Nano Boya Temizleme Parlatma ve Koruma    Far Çizik Giderme Parlatma ve Koruma
 • Jant Temizleme ve Koruma

2.SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK PAKETİ içeriği:

Kışa girerken aracınızın en çok bakıma ihtiyaç duyduğu alan aracın içidir. Araç sürücülerinin, özellikle büyük şehirlerde günde en az 2 saat bu atmosferi soluduğu göz önünde bulundurulursa, aracın detaylı iç temizliği çok önemlidir. SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Paketi, aracın içini profesyonel sistemlerle detaylı bir şekilde temizlemenin yanında, bütün döşeme ve plastiklerin bakımını yaparak canlılık kazandırmaktadır. Yapılan temizliğin ardından uygulanan Ozonla Sterilizasyon sayesinde, aracın içinde ve klimasında yerleşip, kötü kokulara neden olan bakteri ve kirler %99 oranında yok edilmektedir. Böylece aracınızın içi siz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için temiz, ferah ve sağlıklı bir ortam haline getirilmektedir.

 • Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon
 • Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon

3.SONAX FAR YENİLEME PAKETİ içeriği:

Takdir edersiniz ki, matlaşan, çizilen ve sararan araç farları, ışık geçirgenliği azaldığı için, özellikle kışın zorlu şartlarında sürüş güvenliği açısından büyük tehdit yaratır. Bu durumdaki araç farları için, SONAX Far Çizik Giderme ve Seramik Esaslı Koruma hizmet paketi, araç farlarını ilk günkü parlaklık ve ışık geçirgenliğine kavuşturarak, sürüşü daha güvenli ve keyifli bir hale getirmektedir. %30 ‘a varan bir indirim sağlayacak olan bu kampanya, bu problemi yaşayan tüm müşterilerimiz için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

 • Far Çizik Giderme Parlatma ve Koruma
 • Standart Otomobil Yıkama

Yıl sonuna kadar devam edecek bu avantajlı kampanyalardan yararlanmak için tüm müşterilerimizi en yakın SONAX Uygulama Merkezine (SUM) bekliyoruz.

sonax kisa hazirlik kapmanyasi gorseli
 
Kampanya Koşulları;

Kampanya 20 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.

 • Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paket içeriğiden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.
 • Kampanya paketlerimiz binek araçları içermektedir, long (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
 • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için sonax.com.tr ziyaret edebilirsiniz.
 • Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
sonax guvencesi
sonax kampanyalar
sonax urunler
sonax galeri
sonax video
sonax merkez servis yol tarifi
tikla konus
tikla whatsapp