sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm
sonax calisma saati trans 10x10google harita
sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm

Sonax Komple İç Koruma

sonax komple ic koruma0 ( sıfır ) otomobillerin günümüzün değişik şartlarında iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, deri, vinil, bakalit  ve koltuk döşeme yüzeylerini ( kahve, kola, çay, ketçap, mayonez gibi su ve yağ bazlı likit ) inatçı lekelerden koruyan, kirlenmeyi önleyici üstün Alman teknolojisinin uzun süreli ARGE çalışması ile elde ettiği çevre ve insan dostu özel ürünler ile uygulanan sistemdir. Araç içerisinde bulunan tüm tekstil ürünleri SONAX’ın özel tasarım ile ürettiği tekstil koruyucu ile koruma altına alınır.0 ( sıfır ) otomobillerin günümüzün değişik şartlarında iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, deri, vinil, bakalit  ve koltuk döşeme yüzeylerini ( kahve, kola, çay, ketçap, mayonez gibi su ve yağ bazlı likit ) inatçı lekelerden koruyan, kirlenmeyi önleyici üstün Alman teknolojisinin uzun süreli ARGE çalışması ile elde ettiği çevre ve insan dostu özel ürünler ile uygulanan sistemdir. Araç içerisinde bulunan tüm tekstil ürünleri SONAX’ın özel tasarım ile ürettiği tekstil koruyucu ile koruma altına alınır.
 
 
otomobil ic korumaKoltuklar deri ise derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğinin yitirilmemesi, derinin kuruyup çatlaması önlenir. Deri aksamların ilk günkü canlılığının korunması sağlanır.

Araç iç mekanın da bulunan deri, bakalit, vinil aksamlar güneşin zarar verebilecek ısı ve zararlı ışınlarından korunur. Koruma ürünleri tozun ve kirin yüzeylere yapışma ve kalıcılık etkisini önler.Yapılan iç koruma sayesinde araç koltuklarının kumaş liflerini sararak kirin nüfuz etmesini engeller.Kumaşın rengine ve dokusuna zarar vermez. Araç içerisinde oluşabilecek su ve yağ bazlı lekeler kolayca müdahale edilebilir hale gelir.Uygulama sayesinde araç içinde koruma sağlandığından aracınızın 2.nci el değeri değer kaybına uğramaz. Yapılan korumasayesinde SONAX uygulama merkezlerindeki SONAX yıkama işleminden sonra aracınızın iç mekanının ilk günkü canlılığında olduğu görülür.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 50-60 dakika sürmektedir.

tikla konus
tikla whatsapp