sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm
sonax calisma saati trans 10x10google harita
sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm

SONAX Motor Temizleme ve Koruma

sonax motor temizleme ve korumaMotor odası, temizliğini ve parlaklığını koruma işleminde kullanılan antistatik ve hoş kokulu ürün sayesinde uzunca süre korur.Zaman içinde Motor  üzeri ve kaput içindeki kaplamaların yüzeyinde oluşan kirlenmeler  kaplamalara nüfuz ederek rengini değiştiremez ve bu kirler nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir.

1-Motorun elektronik bağlantı soketlerine Koruyucu ve Yağlayıcı ürün püskürterek bu bölgelerin su geçirmezliğini sağlanır.

Önemli Teknik Bilgi:
MoS 2  Su itici etkisi ile motor aksamlarındaki su etkisini (pas, korozyon,elektrik ark vb )önler.Motor yıkama ve daha sonrasında suyun -nemin elektronik motor aksamları üzerindeki zararlı ve arızaya dönüşebilecek etkileri yok edilir.2-Sonax’ ın motor temizlikleri için özel olarak üretilmiş motor temizleyici ürünü ile aracın kaput içi ve motor odasındaki tüm aksamlar mükemmel bir şekilde temizlenir.

Önemli Teknik Bilgi:
Motor Temizleyici ürün 10 - 10,5   Ph değeriyle alkalik güçlü bir temizleme ürünüdür.

Sonax ı diğer markalardan ayıran en önemli özellik , hizmet ne olursa olsun kullanılan ürünler kullanılan yüzeyin rengine, dokusuna ve materyaline ve yüzeydeki kirin nevine uygun olarak üretilmiş ürünlerdir.Her bir kir ve yüzey için ayrı ürün üretilmiştir.3-Motor odası temizlendikten sonra durulanır ve hava ile kurutma işlemi sonrasında temizlenen kısımlar koruma altına alınır.

motor temizleme korumaÖnemli Teknik Bilgi:
Motor Koruma Ürünü ,antistatik toz tutmayan ve Hindistan cevizi kokusu içeriğiyle ,tertemiz bir motor odası görünümü sağlayan ve uygulama sonrası kötü kokular üretmeyen üstün kaliteli bir üründür.

motor koruma ve temizlemeUyarı:
Sonax motor koruma işlemini diğer işletmelerde  verilen hizmetten ayıran en önemli özellik; Her Sonax uygulamasında,  vurguladığımız gibi kirlenmenin nevine göre ürünle temizleme ve temizlenen yüzeylerin cinsine göre koruma ürünüyle temizlenen yüzeyleri koruma altına alma mantığıyla çalışılmaktadır.Motor Temizleme ve Koruma İşleminin Faydaları
1-Motor üzerindeki kir ve birikimler,motor ısındığında aracın içine kötü kokular verir.
2- Motordaki hareketli parçalarda , kir ve birikimler aşınmaya neden olur. Parça ömürleri azalır
3-Motorun üzerindeki kir ve birikimler motor soğutma problemlerine neden olur
4-Motor üzerindeki yağlanma, birikim ve kirlenmeler lastik aksamların hasarlanmasına neden olur.
5-Aracınıza her zaman ,bakımlı.temiz bir imaj sağlar. Hassas sürücü ve kullanıcıların en önem verdiği araç kısmı motor ve motor odasıdır.

Hizmet Standartı
1-Otomobilin kaput içindeki elektronik bölgeleri su  etkilerinden koruma altına alınır.
2-Motor odası içindeki metal aksamlar ve kaput içi temizlenir.
3-Radyatör, lastik ve hortumlar temizlenir.
4-Motor odası ve kaput içindeki temizlenen  tüm aksamlar koruma altına alınır.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 40-60 dakika sürmektedir.

Uyarı:
Sonax ta her bir hizmetin tanımı ve standardı vardır. Tüm hizmetlerin süresi ve uygulama aşamaları ,Sonax hizmet kalite kavramıyla  bir hizmet standardına bağlanmıştır.
tikla konus
tikla whatsapp