sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm
sonax calisma saati trans 10x10google harita
sonax merkez servis telefon tiklasonax merkez servis telefon gsm

Sonax-Yapı Kredi 2018 MTV Temmuz Kampanyası

BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU

Sonax Türkiye Genel Distribütörü Auton A.Ş. ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre düzenlenen 2018 Temmuz MTV kampanya koşulları aşağıdaki gibidir ;

SONAX ’tan Worldcard sahiplerine özel 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV olacaktır.

01-31 Temmuz 2018 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 2 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ve TL card’lar ile yapılan ödemelere 2 taksit uygulanamamaktadır. Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar  Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.

Belirtilen imkandan yararlanmak için https://www.gib.gov.tr/https://www.yapikredi.com.tr,  https://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu imkan 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında gelen müşterilerimizin Sonax Uygulama Merkezlerinden alacağı tüm hizmetler için Worldcard ile (Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar  için geçerlidir) yapacağı ödemelere Worldcard tarafından + 4 ilave taksit imkanı tanınmıştır.

31 Temmuz 2018 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için https://www.gib.gov.trhttps://www.yapikredi.com.trhttps://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yukarıda adı geçen internet siteleri ile Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen tüm bankalara ait Worldcard ile yapılan vergi ödemeleri ve Yapı Kredi Bankası üzerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleriyle yapılan vergi ödemelerinin  tamamı kampanya kapsamına girmektedir.

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Kampanyada 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV uygulanacaktır.
 • 01-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında  https://www.gib.gov.tr , https://www.yapikredi.com.trhttps://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
 • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir.
 • Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Belirtilen imkandan yararlanmak için https://www.gib.gov.tr/https://www.yapikredi.com.trhttps://www.worldcard.com.trve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Kampanya 01 Temmuz-31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.
 • Kampanya paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek veya paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
 • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için sonax.com.tr

Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için https://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri-2/

sonax guvencesi
sonax kampanyalar
sonax urunler
sonax galeri
sonax video
sonax merkez servis yol tarifi
tikla konus
tikla whatsapp